System MLS

Firma KUBIAK Nieruchomości działa w oparciu o System MLS WSPON. System MLS WSPON wielokrotnego oferowania to nowoczesny system wymiany informacji pomiędzy agencjami nieruchomości. Jest to sieć profesjonalnych biur pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, które współpracują ze sobą przy sprzedaży i wynajmie nieruchomości. Współpraca odbywa się na ściśle określonych zasadach opracowanych przez Warszawskie Stowarzyszenie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami. Dostęp do szczegółowych danych posiadają jedynie uczestnicy Systemu.

System MLS WSPON wzorowany jest na amerykańskich rozwiązaniach cechujących się najwyższą skutecznością, które z powodzeniem funkcjonują w Stanach Zjednoczonych od ponad 30 lat. Jednym z członków-założycieli Systemu MLS w Polsce jest Jacek Kubiak – właściciel KUBIAK Nieruchomości. System pozwala na przedstawienie Klientom wszystkich ofert ze wszystkich biur w nim uczestniczących. Podstawą Systemu MLS WSPON są umowy na wyłączność zawierane ze sprzedającymi. W przypadku oferty na wyłączność tylko na jednej agencji ciąży cały obowiązek szybkiego doprowadzenia do transakcji, natomiast oferowana nieruchomość trafia do kilkuset zrzeszonych biur nieruchomości.

Dlaczego warto sprzedawać poprzez System MLS WSPON?

  • właściwa cena,
  • lepsza reklama,
  • szybsza sprzedaż,
  • komfortowa współpraca,
  • profesjonalna obsługa,
  • większa wygoda,
  • oszczędność czasu,
  • większe bezpieczeństwo transakcji.

Dzięki Systemowi MLS WSPON pośrednicy pracują w oparciu o jednolite zasady działania i współpracy. Sprzyja to uporządkowanej wymianie informacji, lepszej obsłudze Klienta, a to z kolei skutkuje efektywniejszą sprzedażą nieruchomości.

Więcej informacji na temat Systemu uzyskają Państwo na stronie www.mlspolska.pl

MISJA I WIZJA

Misja

Pośredniczyć w obrocie nieruchomościami z poszanowaniem norm etycznych i zawodowych, działając w najlepiej pojętym interesie Klienta, mając na celu jego bezpieczeństwo, komfort i satysfakcję.

Wizja

Budować i rozwijać markę KUBIAK Nieruchomości jako cenionego pośrednika w obrocie nieruchomościami, którego w działaniach cechuje profesjonalizm, troska o najwyższą jakość obsługi Klienta i gwarancja bezpieczeństwa transakcji.